Daži mūsu realizētie projekti un uzticamie klienti

Mēs apkalpojam Latvijas lielākos, kā arī mazos uzņēmumus. Daļa mūsu klientu ir no valsts iestādēm (dažādas ministrijas, Lidosta Rīga, Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera, valsts policija, zemessardze u.c.).

Mūsu uzņēmums darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā.

Esam pārliecināti, ka arī Jūs uzticēsiet mums Jūsu uzņēmuma klientu kartes vai lojalitātes sistēmu izstrādi. Kvalitāte un serviss ir tas, kam mēs pievēršam lielāko nozīmi.

Pie mums ir iespēja pasūtīt klientu kartesdāvanu kartesID kartescaurlaides vai vizītkartes no plastikātakoka vai metāla.

Mūsu uzticamie klienti

fdscards partneri kartes

Par mums

Mēs veidojam lojalitāti starp Jūsu uzņemumu un Jūsu klientiem. Piedāvājam uzstādīt Jūsu uzņēmumam mūsdienīgu lojalitātes sistēmu un izgatavot augstas kvalitātes klientu lojalitātes kartes.

Mēs darbojamies Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas tirgos, kā arī esam biedri "Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamerā" un "Zviedru tirdzniecības kamerā".

Klientu plastikāta lojalitātes kartes

Pasūtīšana

Kontakti

  • Mob:
  • E-pasts:
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • Sekojiet mums:
  • Darba laiks: 
    P.-P. 8:00-19:00
Interneta vietnē tiek vākti dati par lapas apmeklētājiem, tādējādi izvērtējot, cik noderīga ir Vietne, un kā to varētu uzlabot. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piem. Google Analytics.
Piekrītu